PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120200}

Melinda i Melinda

Melinda and Melinda
6,5 11 586
ocen
6,5 10 1 11586
5,3 14
ocen krytyków
Melinda i Melinda
powrót do forum filmu Melinda i Melinda

Pómys na tyn film jes szprytny: pokozać losy jednyj osoby z dwóch punktów widzynio - kómicznego i tragicznego, a co Allynowi wyszło? Dramat, co to niy jes jakoś za bardzo przejmujóncy i nawet niyzłe wóntki kómediowe, których wartko akcja przerywajóm niystety te poważniyjsze zwroty akcji z równoleglwe rozgrywajóncyj sie, smutnawyj historii. Zmarnowano szansa i jedyn z gorszych filmów Allyna... Trocha idzie sie sam pochichrać, trocha refleksji przesiadujóncy przi kawiarnianym stoliku intelektualisty nóm tukej serwujóm, ale cały środek filmu jes raczyj nudnawy i ta niyjednorodność gatunkowo, któro w kinie bardzo lubia (np. w ŚPIYWAJÓNCYM DETEKTYWIE) tukej niy wypoliła. Szkoda...

ulubione

Człowieku... Jeśli Twoja wypowiedź z błędami i wiejskim slangiem miała byc celowa, to wybacz, ale bardzo ciężko się to czyta i straciłam ochotę na poznanie twojego zdania na temat te filmu. Naucz się pisac tak, by ludzie mogli Cię zrozumiec i podejsc do Twojej wypowiedzi z szacunkiem.

natoosh

Dziń dybry.
Mi się podobała wypowiedź kolegi. Przed oczami miałem policjanta z Allo Allo.

Całuski.
Rene:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones