PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120200}

Melinda i Melinda

Melinda and Melinda
6,5 11 586
ocen
6,5 10 1 11586
5,3 14
ocen krytyków
Melinda i Melinda
powrót do forum filmu Melinda i Melinda

tragedia czy komedia?? Wg mnie tragedia była fantastyczna...jeśli można tak powiedzieć.

ocenił(a) film na 2
Medea_2

Film ogólnie słaby, ale tragedia była lepsza ;).

ocenił(a) film na 6
Medea_2

ja myślałam, że na koniec tragedia połączy się z komedią, by wszyscy byli zadowoleni i odnaleźli w końcu drugie połówki ;) a tak to tragedia podobała mi się bardziej, choć komedia też zła nie była... Woody robi filmy, gdzie czasem nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać i to jest dobry przykład.

ocenił(a) film na 7
Medea_2

Myślę, że nie można rozpatrywać tego filmu w ten sposób, bo właśnie chodziło o to, że życie jest czasem takie czasem inne, więc obie części w tym filmie są konieczne do tego, by obraz Allena istniał. Jednak rzeczywiści jak na Geniusz (podkreślam pisownię wielką literą) Melinda rozczarowuje. 7/10

ocenił(a) film na 8
michalikto

mnie w ogóle nie rozczarowała, to jeden z jego moich ulubionych filmów.

Medea_2

No pacz... a mie akurat tyn film załómoł... Moje zdanie jes takie: pómys na tyn film jes szprytny: pokozać losy jednyj osoby z dwóch punktów widzynio - kómicznego i tragicznego, a co Allynowi wyszło? Dramat, co to niy jes jakoś za bardzo przejmujóncy i nawet niyzłe wóntki kómediowe, których wartko akcja przerywajóm niystety te poważniyjsze zwroty akcji z równoleglwe rozgrywajóncyj sie, smutnawyj historii. Zmarnowano szansa i jedyn z gorszych filmów Allyna... Trocha idzie sie sam pochichrać, trocha refleksji przesiadujóncy przi kawiarnianym stoliku intelektualisty nóm tukej serwujóm, ale cały środek filmu jes raczyj nudnawy i ta niyjednorodność gatunkowo, któro w kinie bardzo lubia (np. w ŚPIYWAJÓNCYM DETEKTYWIE) tukej niy wypoliła. Szkoda...

ocenił(a) film na 8
ulubione

rozumiem o co chodzi, ale jak dla mnie jest to naprawdę świetny film, a ZWŁASZCZA wątek tragiczny - jest naprawdę przejmujący i piękny. Natomiast komediowa część jest ok, niektóre gagi są ok ale ogólnie zdecydowanie lepsza jest tragedia. Jak dla mnie oczywiście...
Pozdrawiam :)

Medea_2

He he... Mogymy sie rynka podać z Tymi intelektualistami, co to siedzóm w tym filmie w knajpie przi stoliku i dyskutujóm co lepij charakteryzuje los czowieka na tym świecie: tragedia, czy kómedia. Wto by pómyśloł, że dyskusja z filmu Allyna przeniesie sie z ekranu na forum internetowe... Jo uważóm, że czowiek jes raczyj istotóm tragicznóm i skozanóm na cierpiynie - i chyba bezto wola kómedia, bo przinosi mi ulga w tym pesymistycznym poszczeganiu rzeczywistości...

ocenił(a) film na 7
ulubione

Film może nie był bardzo abitny i wartościwoy ale bardzo mi się podobał, spędziłam przyjemne 1,5? godziny przed ekranem :) Też mi bardziej tragiczna przypadła do gustu ale to chyba dlatego, że bardzo lubię J.L.Millera :) 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones